ÜRÜN LİSTESİ OLUŞTURMA VE OPTİMİZASYONU

 

  

 

Amazon ürünlerinize yönelik tekliflerimiz ve optimizasyon hizmetlerimizle ürünlerinizin görünürlüğünü artırın ve daha fazla müşteri çekin.

 

Amazon listelemelerinizi geliştirmek, ürün görünürlüğünü, arama sıralamalarını ve nihayetinde platformdaki satışları artırmayı amaçlayan stratejik bir süreçtir. Amazon'daki geniş ürün yelpazesi göz önüne alındığında, şiddetli rekabette öne çıkmak için listelemelerinizi optimize etmek çok önemlidir. Listelemelerinizi optimize etmeye yönelik yaklaşımımız, ürünlerinizin maksimum etki sağlayacak şekilde konumlandırılmasını sağlamak için birkaç temel adım içerir:

Anahtar Kelime Araştırması:

 

Amazon anahtar kelime araştırması, Amazon'da daha iyi görünürlük ve daha yüksek dönüşüm oranları için ürün listelemelerinizi optimize etmenin çok önemli bir yönüdür. Ürünleriniz için alakalı ve trafiği yüksek anahtar kelimeleri aramak için çeşitli ve etkili stratejiler kullanıyoruz.

Rakip Analizi:

 

Amazon'daki rakiplerinizi analiz etmek, pazarı anlamak, fırsatları belirlemek ve ürün listelemelerinizi ve genel performansınızı iyileştirmek için etkili stratejiler geliştirmek açısından çok önemlidir. Ürün tekliflerinizi iyileştirmenize, pazarlama stratejilerinizi optimize etmenize ve sonuçta platformdaki rekabetçi konumunuzu geliştirmenize olanak sağlamak için derinlemesine Amazon rakip analizi yapıyoruz.


Ürün Başlığı:

 

Etkili bir ürün başlığı oluşturmak, potansiyel müşterileri çekmek ve ürününüzün Amazon'daki görünürlüğünü artırmak için çok önemlidir. İlgili anahtar kelimeleri içeren ve ürününüzün benzersiz satış noktalarını vurgulayan kısa ve ilgi çekici bir başlık oluşturuyoruz.

Madde İşaretleri:

 

Ürününüzün temel özelliklerini ve avantajlarını vurgulamak için bu alanı etkili bir şekilde kullanmak önemlidir. Yalnızca potansiyel müşterilerin dikkatini çekmekle kalmayıp aynı zamanda ürününüzün Amazon platformundaki görünürlüğünü ve dönüşüm oranlarını da artıran ilgi çekici ve etkili maddeler oluşturuyoruz.


Ürün Görselleri:

 

Yüksek kaliteli ürün görselleri müşteri çekmede ve satışları artırmada çok önemli bir rol oynamaktadır. Potansiyel müşterileri çekmek ve genel alışveriş deneyimini iyileştirmek için ürünlerinizi Amazon yönergelerine göre etkili bir şekilde sergiliyoruz, bu da sonuçta satışların ve müşteri memnuniyetinin artmasına yol açıyor.

Ürün Açıklaması:

 

İlgi çekici ve bilgilendirici ürün açıklamaları oluşturmak, potansiyel müşterileri çekmek ve Amazon'daki satışları artırmak için çok önemlidir. Ürününüzün temel fonksiyonlarını, faydalarını ve teknik özelliklerini öne çıkaran bilgilendirici ve detaylı ürün açıklamaları ile ürününüzü daha görünür hale getiriyoruz.


A+ İçerik:

 

Amazon verilerine göre A+ içerikler satışları ortalama %3 ile %10 arasında artırıyor. Markanızın kurumsal tasarımını yansıtmanın en ideal yoludur. A+ içeriğini etkili bir şekilde kullanarak müşterilerinize daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilir ve sonuçta dönüşümleri ve satışları artırmaya yardımcı olabiliriz.

Arka uç arama terimleri: 

 

Amazon arka uç arama terimleri, Amazon ürün listeleme meta verilerinizin bir parçasıdır. Ürününüzün ilgili müşteri aramalarını karşılamasında önemli bir rol oynarlar. Arka uç arama terimlerini etkili bir şekilde kullanarak ürününüzün görünürlüğünü artırabilir ve Amazon platformundaki potansiyel müşteriler tarafından keşfedilme şansını artırabiliriz.


Amazon SEO:

 

İlgili anahtar kelimeleri başlığınıza, madde işaretlerine ve ürün açıklamanıza stratejik olarak yerleştirerek listenizi Amazon arama motoru için optimize ediyoruz. Bu, ürününüzün Amazon platformundaki arama sonuçlarında görünürlüğünü artırmaya yardımcı olur.


DKey Trade                  office@dkeytrade.com   

Linzer Strasse 2/5            +43 650 480 2866

                   A-4283 Bad Zell