AMAZON HESAP YÖNETİMİ

Satışlarınızı artırmak ve işinizi büyütmek için hesabınızı spesifik ve sonuç odaklı stratejilerle yönetiyoruz. Ancak Amazon işletmenizi yönetme zorluklarını en aza indirirken yine de güvende tutmak istiyorsanız size yardımcı olmak için buradayız.

 

Hesap etkinliklerinin gerçek zamanlı izlenmesi ve gerektiğinde eylem önerileri sağlanması da dahil olmak üzere hesap yönetiminin tüm yönlerini ele alabiliriz. Ayrıca her şeyin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için reklam, envanter ve müşteri sorgularıyla da ilgileniyoruz.

 

Alternatif olarak, gerekirse hesabınızın yalnızca belirli alanlarını yönetmemizi de seçebilirsiniz.

Amazon satıcı hesabınızı etkin bir şekilde yönetmek için üstlendiğimiz çeşitli görev ve sorumluluklarımız şunlardır:

 

Hesap Performans Takibi:

Satış ölçümleri, müşteri geri bildirimleri ve ürün incelemeleri de dahil olmak üzere Amazon hesabınızın performansını düzenli olarak izliyoruz. İyileştirilmesi gereken sorunları veya alanları belirler ve uygun önlemleri alırız.

 

Envanter Yönetimi:

Wir behalten den Überblick über Ihre Lagerbestände und stellen sicher, dass Sie über genügend Lagerbestände verfügen, um die Kundennachfrage zu decken.

 

Listeleme Optimizasyonu:

Görünürlüğü ve dönüşüm oranlarını iyileştirmek için ürün listelemelerinizi sürekli olarak optimize ediyoruz. Buna, müşterilerin arama sorgularıyla eşleşmek ve ürününüzün keşfedilebilirliğini artırmak için ürün başlıklarını, açıklamalarını, madde işaretlerini ve anahtar kelimeleri optimize etmek de dahildir.

 

Müşteri Hizmetleri Desteği:

Müşterilerimizle güven oluşturmak ve onların iyi itibarını korumak ve genişletmek için müşteri hizmetleri sağlıyoruz.

 

PPC Reklam Yönetimi:

Ürünlerinizin görünürlüğünü artırmak ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için Amazon Sponsorlu Reklamlar gibi etkili reklam ve pazarlama stratejileri uyguluyoruz. Yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için reklam performansını izliyor, teklifleri ayarlıyor ve kampanyaları optimize ediyoruz.

 

Performans Ölçümleri ve Analizleri:

Satışlar, dönüşüm oranları, yanıt oranları ve müşteri geri bildirimleri dahil olmak üzere hesap performansı ölçümlerinizi düzenli olarak izliyoruz.

 

Hesabınızla ilgili sorunları veya askıya alınmaları önlemek için Amazon politikalarını, yönergelerini ve uygulamalarını da yakından takip ediyoruz.


DKey Trade                  office@dkeytrade.com   

Linzer Strasse 2/5             +43 650 480 2866

                   A-4283 Bad Zell